Vytvořte s dětmi originální a zábavné

pop-up blahopřání!

S těmito šablonami a návody je to doslova hračka.

Hledáte na poslední chvíli originální dárek?

Nejlepší dárky jsou vlastnoručně vyrobené.

S šablonami s názvem VELKÝ DÁREK v malém balení vytvoříte jen pomocí nůžek a lepidla jedinečné blahopřání. Vypadá jako zabalený dárek a po otevření se objeví panáček s velkou cedulí.

Kristýna Pavelková – autorka

„Krom architektky na rodičovské se dvěma syny jsem také celoživotní obdivovatelka pohyblivých knih a blahopřání. Fascinuje mě, jak lze pouhým otočením stránky probudit obrázek k životu, rozpohybovat ho a dát mu třetí rozměr. Pro svého pětiletého syna vymýšlím jednoduché, přesto efektivní a zábavné papírové modely, aby si je mohl sám vystřihnout a slepit. Tyto mé originální návrhy, které jinde nenajdete, jsou přesně vyrýsovány, předkresleny a doplněny podrobnými návody. Stačí jen vytisknout a tvořit.“

Co získáte koupí šablon?

Obdržíte PDF soubor s podrobnými návody a přesnými šablonami k vytištění a následnému vystřižení, poskládání a slepení celého kompletu. Jednoduše vytvoříte panáčka vyskakujícího z dárku. Velkým bonusem tak pro vás bude:

 • zábavně trávený čas společně s dětmi
  Čas, kdy se pobavíte, zároveň se něco nového naučíte a ještě ke všemu něco vytvoříte. Něco, z čeho bude mít radost obdarovaný i darující.
 • univerzální využití
  Chcete obdarovat tátu ke Dni otců? Paní učitelku ke konci školního roku? Babičku k svátku? Kamaráda k narozeninám? Vytvořte klidně celou kopu dárků a napište na ceduli, jaké přání nebo vyznání máte na srdci. ❤️
 • výběr vzhledu panáčka
  Panáčkovi můžete vybrat hlavu vám nejpodobnější z 12 variant. Vybarvěte, dokreslete, jak jen je libo.
 • papírová mašle
  Součástí souboru je i šablona a návod na papírovou mašličku, kterou můžete využít k ozdobení kteréhokoli jiného dárku.

Je úžasné sledovat dětské nadšení z dokončeného díla, radost, že výtvor překvapí a pobaví i někoho dalšího, komu jej ukáže nebo daruje, a taky zvídavost při zkoumání, jak pohyblivý mechanismus funguje. A nemalou odměnou je rozvoj kreativity, zručnosti a prostorové představivosti.

To vše za 75 Kč

(3 €)

Za cenu jednoho blahopřání, které byste koupili běžně v papírnictví, můžete tento originální nápad použít hned několikrát k různým příležitostem. V papírnictví si pořiďte jen papíry a potřeby k tvoření.

Co budete potřebovat?

Kromě 3 vytištěných listů pouze nůžky, lepidlo, pastelky a barevný karton. Podívete se na ukázkovou stránku.

Reference

VELKÝ DÁREK je opravdu velkolepý! Krásný nápad a výborné zpracování, včetně jasného návodu. Moc oceňuji to, že vše, co je k tisku, je logicky uspořádané u sebe a stačí černobílý tisk. Je to přesně pro mne a mé děti (7 a 4), protože výroba je jednoduchá, ale efekt veliký.
Katka RöschováNebojme se nudy v lese (www.katerinaroschova.cz)
Velký dárek v malém balení je skvělou aktivitou pro malé i velké – tvoření bavilo syna (5 let) i mě. Oceňuji možnost vytvořit tolik dárečků, kolik jen chcete – to je velká výhoda oproti vytištěným šablonám či časopisům, které si člověk koupí v obchodě. První kousek si syn dělal pro sebe s tím, že je to nejlepší hračka. Pak už ale tvořil panáčky prarodičům k narozeninám, bráškovi pro radost, v plánu je i dárek do školky... 🙂 Tímhle kouskem uděláte radost sobě i druhým, doporučuji! Děkuji a těším se na další šablony!
Anna Bláhovácopywriter

Objednejte si šablony

Hned po připsání částky (75 Kč / 3 €) Vám do e-mailu přilétne vymazlené PDFko připravené k tisku a tvoření.